RUMORED BUZZ ON اندازه گیری سطح مخازن

Rumored Buzz on اندازه گیری سطح مخازن

Rumored Buzz on اندازه گیری سطح مخازن

Blog Article

فروش فلومتر اولتراسونیک پرتابل و کنتور هوشمند چاه کشاورزی مغناطیسی آب

این سطح سنج ها در شرایط با دما و فشار بالا برای انواع مایعات و جامدات نظیر اسيدها و بازها، حلال هاي آلي، الكل، نفت و فراورده هاي نفتي، گازهاي مايع و گرانول هاي پليمري، مخازن پودری، سطوح داری فوم یا کف، آهك، سيمان، دانه ها، غلات، شكر، مواد معدني، پودرهاي فلزي، كربن وذغال سنگ مورد استفاده قرار می گیرند.

در ادامه به صورت کامل مزایای این تجهیزات را بررسی می‌کنیم.

سیستم اندازه گیری سطح رادار برای کوره بلند با دمای بالا. این مقاله معرفی موردی برای…

عملکرد تشخیص خود———این تابع تشخیص وضعیت کاری خاص خود را دارد. همچنین دارای عملکرد تشخیص سخت افزاری است. این قابلیت اطمینان و پایداری سطح سنج را افزایش می دهد.

لول متر های نقطه ای دارای انواع مقاومتی، خازنی، شناوری، مغناطیسی، مکانیکی، ممبرانی، نوری بوده و لول متر های پیوسته دارای انواع هیدرواستاتیک، سروو موتوری، اولتراسونیک، راداری، رادیو اکتیو و لیزری هستند.

برای بار بعدی نظر من، نام، ایمیل، و وب سایت من را در این مرورگر ذخیره کنید.

ارتفاع سنج ها با توجه به نوع تکنولوژی و کاربری آنها به دو دسته راداری و هدایت شده تقسیم می شوند. در حالت کلی با توجه به نوع اندازه گیری، سطح سنج ها دارای دو دسته نقطه ای و پیوسته هستند.

بلکه از راه دور آن را از طریق خط سیگنال به اتاق کنترل منتقل کنید.

امروزه سطح‌ سنج‌های راداری موج هدایت‌شونده به عنوان ابزار حیاتی و ضروری در صنایع مختلف به‌کار می‌روند.

این تکنولوژی در صنعت شیمیایی برای اندازه‌گیری و کنترل مواد شیمیایی در مخازن ترکیبی، تانک‌ها و واحدهای پردازش شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سطح سنج مغناطیسی جهت نمایش سطح مایع در مخزن ها مورد استفاده قرار می گیرد. یک آهنربا توسط شناور در استوانۀ لول گیج بالا و پایین می رود. یک ستون از آهنربا جهان صنعت ها در طول مسیر این حرکت وجود دارند که آهنربا ها روی هم آنجا چیده شده اند و یکطرف هر آهنربا سفید و طرف دیگر رنگی می باشد هرگاه آهنربای متصل به شناور از مقابل آنها عبور کند براثر جذب و دفع قطب های مغناطیسی، دانه به دانه این آهنربا ها چرخیده و سطح مایع را نمایش می دهند.

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مزایای استفاده از سطح سنج مغناطیسی برای اندازه گیری سطح مخزن روغن:

Report this page